Špecialista na Egypt 0905 377 185

La Rosa Waves

Egypt, Hurghada
ÚVOD

La Rosa Wave je novozrekonštruovaný štvorhviezdičkový hotel s výhodnou polohou priamo v centre Sakkala, kde si hostia môžu vychutnať nočný život, ale taktiež je to aj raj pre milovníkov nákupov a kaviarní ku ktorým je jednoduchá dostupnosť.


Hotel vo svojich priestoroch ponúka 264 izieb , štandardné izby s výhľadom na mesto na novovybudovanú ulicu Sheraton, ďalšie štandardné izby s výhľadom na bazén alebo bočným výhľadom na more. Medzi vybavenie izieb patria postele, nočné stolíky, písací stôl a stoličky, wifi pripojenie, telefón, Led Tv a klimatizácia.  Izba je zariadená kobercom od steny po stenu, moderným nábytkom a balkónom. Ultramoderná sklenená kúpeľňa je vybavená sušičom vlasov, zväčovacím zrkadlom pre holenie a líčenie.

Hostia si z rôznych druhov jedál môžu vybrať v troch reštauráciach a tiež si môžu vychutnať  rôzne nealkoholické a alkoholické nápoje počas  pobytu, ktoré ponúka hotelový lobby bar, pool bar, beach bar, aquapark bar


Pre milovníkov vodných radovánok sa tu nachádza aquapark s piatimi šmýkačkami pre dospelých a šiestimi šmýkačkami pre deti.


Nachádza sa tu pekná piesočná pláž priamo pri hoteli s výhľadom na pobrežie Červeného mora.

 

PLÁŽ

piesočnatá pláž

pozvoľný vstup

odporúčame obuv do mora


UBYTOVANIE

max. obsadenosť: 2 LI + 2 prístelky

klimatizácia

telefón

TV

chladnička

sušič vlasov

trezor

minibar

STRAVOVANIE

All inclusive

MOŽNOSTI VYŽITIA

Aquapark

free wifi

bazén

Fitness centrum

Práčovňa

24-hodinová izbová služba

ODPORÚČAME

pre klientov všetkých vekových kategórií a rodinám s deťmi

Kalkulácia
Najbližšie termíny
História zájazdov
návrat hore